Chyba
  • Chyba při nahrávání kanálu

Sponzoři

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

 Jan Bradáč - kovošrot

Výkup druhotných surovin. Strakonice

  

DEXET s.r.o.

Dexet s.r.o. je soukromou společností působící v České republice od roku 1996. Společnost zaujímá díky novým moderním skladovacím prostorám(největším v ČR) přední místo mezi distributory automatických pohonů pro automatizace bran a průmyslových i garážových vrat. Dále je největším distributorem kování pro vrata a brány v České republice. Dexet s.r.o. působí v České republice jako výhradní distributor světových firem Genius srl, Fratelli Comunello S.p.A., C|S|M GmbH a jako autorizovaný distributor firem MFZ GmbH.

http://www.dexet.cz

 

A.T.A Technik, spol s.r.o.

Firma A.T.A. technik, s.r.o. se od svého vzniku věnuje otvorovým prvkům značek "record", "DORMA" a "Novoferm". Automatické dveře švýcarského výrobce "record" si v současné době získávají stále větší oblibu a s šířící se výstavbou mnohotvárných komerčních objektů jejich uplatnění stále narůstá.

http://www.ata-technik.cz

 

Protherm spol, s.r.o.

Protherm, spol. s r.o., je firma s dlouholetou tradicí kvality, trvanlivosti a spolehlivosti. Založena byla v roce 1991 se specializací na zateplování objektů, postupně rozšířena na okruh stavebních prací a dodávek staveb jako celků.

http://www.trantina.cz/protherm

 

Bohemia Color

Dodáváme barvy, laky, autolaky, průmyslové, fasádní a interiérové barvy, barvy na vozovku, malířské, natěračské a ochranné pomůcky. Specializovaný velkoobchod, maloobchod, rozvoz. Nabízíme míchání a tónování barev a autolaků na počkání.

http://www.bohemiacolor.cz

  

VYKOV s.r.o.

Prodej hutního materiálu.

http://http/www.volny.cz/vykov

 

RACE TECH

Racetech a jeho znalosti,zkušenosti, výzkum a vývoj v oblasti tlumení jsou výsledkem strojního inženýrství a aplikovaných vědeckých poznatků.Racetech se specializuje na tlumení motocyklů již od roku 1984 a patří k těm nejlepším v daném oboru.

http://www.racetech.com

 

FMF racing - USA

FMF je opravdu světovou jedničkou ve výrobě výfukových systému pro 4taktní motocykly. Důkazem, že výfuky FMF racing jsou kvalitní a opravdu fungují je, že je používá spousta špičkových jezdců a týmů po celém světě, např. Zach Osbourne, Jason Lawrence,nebo král letošního SX Bercy Justin Brayton.

http://www.fmfracing.com

 

Autoplast, spol. s.r.o.

Společnost Autoplast,spol. s r.o. vznikla v roce 1991. V současné době je menším podnikem, který se specializuje na provádění povrchových úprav a lakování dílů pro automobilový a letecký průmysl.

http://www.autoplast.cz

 

AUTOBENEX, spol s.r.o.

Již deset let je společnost AUTOBENEX, spol. s r. o. synonymem vynikající kvality pro náhradní díly a značkové autodíly na tuzemské i zahraničí vozy všech proveniencí, silnou orientaci na zákazníka a inovaci.

http://www.autobenex.cz

 

SMARTEX s.r.o.

Naší specializací je především mezinárodní letecká přeprava express a cargo. Naším cílem je 100% uspokojení potřeb zákazníků při dodržení nejvyššího standardu služeb a zachování nízkých nákladů. Věříme, že to, co nás odlišuje od konkurence, je špičkový zákaznický servis a maximálně proklientský a individuální přístup k vašim potřebám

http://www.smartex.cz